Saavutused/Achievements

2020

SOOME MEISTER 85cc // FINNISH CHAMPION 85cc

EESTI MEISTER 85cc // ESTONIAN CHAMPION 85cc

2019

vigastuspaus // injured

2018

JÄÄRAJA EESTI MEISTER 85cc // ESTONIAN CHAMPION IN ICE RACING

II Eesti meistrivõistlused kestvuskrossis 85cc

III Äksi karikasari 85cc // 3rd Äksi Cup 85cc

V Eesti Noorte karikasari 85cc // 5th Estonian Youth Cup 85cc

XII Eesti meistrivõistlused motokrossis 85cc // 12th Estonian Motocross Championship 85cc

2017

EESTI MEISTER 65cc // ESTONIAN CHAMPION 65cc

JÄÄRAJA EESTI MEISTER 65cc // ESTONIAN CHAMPION IN ICE RACING 65cc

II Läti meistrivõistlused 65cc // 2nd in Latvian Championship 65cc

III ENKV (Eesti Noorte Karikavõistlus) // 3rd in Estonian Youth Cup

17. juuniorite motokrossi maailmameistrivõistlused 65cc (30.07 Lange) // 17th in junior world championship 65cc (July 30th in Lange)

24. Euroopa meistrivõistluste finaal 65cc (22.-23.07 Loket) // 24th in Europe Championship finale 65cc (July 22nd-23rd Loket)

I Sõmerpalu staadionikross 65cc (12.07) // 1st in Sõmerpalu stadion motocross 65cc (July 12th)

I Mulgikross 65cc (15.04 Holstre-Nõmme motokrossirada) // 1st in Mulgikross 65cc (April 15th at Holstre-Nõmme motocross track)

I EMV/EKV 2. etapp jäärajas (24.02 Pärnu) // 1st in Ice Racing Estonian Championship round 2 (February 24th in Pärnu)

I jääraja Eesti meistri- ja karikavõistluste avaetapp (11.02 Kullamaa) // 1st in Ice Racing Estonian Championship round 1 (February 11th in Kullamaa)

II jäärada “Valguta polder” kuni 17-aastaste klass (4.02 Rannaküla) // 2nd in Ice Racing “Valguta polder” ages up to 17 (February 4th in Rannaküla)

2016

III Hartwall Jaffa karikasari 65cc // 3rd in Hartwall Jaffa Cup 65cc

III Äksi Cup 65cc // 3rd in Äksi Cup 65cc

VI EMV 65cc // 6th in Estonian Championship 65cc

VII Euroopa meistrivõistluste 4. etapp (Ogre, Läti) // 7th in Europe Championship round 4 (in Ogre Latvia)

X Läti MV 65cc // 10th in Latvian Championship 65cc

XVIII Euroopa meistrivõistluste 2. etapp (Olsztyn, Poola) // 18th in Europe Championship round 2 (in Olsztyn Poland)

I Äksi karikasari 3. etapp (28.08) // 1st in Äksi Cup round 3 (August 28th)

II Hartwall Jaffa ENKV 6. etapp / Freetime Mini MX 3. etapp (30.07 Järva-Jaani) // 2nd in Hartwall Jaffa Youth Cup round 6 / Freetime Mini MX round 3 (July 30th in Järva-Jaani)

VI MX Masterkids (15.-17.07 Verdun, Prantsusmaa) // 6h in MX Masterkids (July 15-17th in Verdun France)

I Hartwall Jaffa ENKV 5. etapp / Freetime Mini MX 2. etapp (2.07 Tihemetsa) // 1st in Hartwall Jaffa Youth Cup round 5 / Freetime Mini MX round 2 (July 2nd in Tihemetsa)

I Sõmerpalu staadionikross (6.07) // 1st in Sõmerpalu Stadion Motocross (July 6th)

I Hartwall Jaffa ENKV 4. etapp (29.05 Türi) // 1st in Hartwall Jaffa Youth Cup in round 4 (May 29th in Türi)

I Hartwall Jaffa ENKV 3. etapp / Äksi Cup 1. etapp (14.05) // 1st in Hartwall Jaffa Youth Cup round 3 / Äksi Cup round 1 (May 14th)

VI Baltimere karika I etapp (10.04 Kegums, Läti) // 6th in Baltic Sea Cup round 1 (April 10th in Kegums Latvia)

2015

I Äksi Cup 65cc // 1st in Äksi Cup 65cc

JÄÄRAJA EESTI MEISTER 65cc // ESTONIAN CHAMPION IN ICE RACING 65cc

III EMV talikross 65cc // 3rd in Winter Motocross Estonian Championship 65cc

XIII EMV 65cc // 13th Estonian Championship 65cc

I Äksi Junior Cup 3. etapp 65cc (6.09) // 1st in Äksi Junior Cup round 3 65cc (September 6th)

II Hartwall Jaffa Eesti Noorte Karikavõistlused motokrossis 65cc (9.08 Pühajõe) // 2nd in Hartwall Jaffa Youth Cup 65cc (August 9th in Pühajõe) 

I Äksi Junior MX Cup 2. etapp 65cc (26.07) // 1st in Äksi Junior MX Cup round 2 65cc (July 26th)

XII MX Masterkids (10.-12.07 Verdun, Prantsusmaa) // 12th in MX Masterkids (July 10-12th in Verdun France)

III Saaremaa Jaanikross MX 65cc (23.06 Kaarma) // 3rd in Saaremaa Midsummer Motocross MX 65cc (June 23rd in Kaarma)

I EKV 2. etapp 65cc (15.02 Kullamaa jäärada) // 1st in Estonian Cup round 2 65cc (February 15th at Kullamaa ice track)

III EKV Türi Jäärada 65cc (8.02) // 3rd in Türi Ice Racing Estonian Cup 65cc (February 8th)

III Räpina talv Talikrossis 65cc (31.01) // 3rd in Räpina Winter in Winter Motocross 65cc (January 31th)

2014

I Äksi Junior Cup 50cc // 1st in Äksi Junior Cup 50cc

V EMV 50cc // 5th in Estonian Championship 50cc

II Adrenalin Arena Cup lastele 1. etapp 50cc juunior (24.10) // 2nd in Adrenalin Arena Cup for kids round 1 50cc junior (October 24th)

I Freetime Mini karikasari 3. etapp 50cc (17.08 Pühajõe) // 1st in Freetime Mini Cup round 3 50cc (August 17th in Pühajõe)

2012

I Äksi 50cc juunior // 1st in Äksi 50cc junior

IV Mini karikasari 50cc juunior // 4th in Mini Cup 50cc junior

VIII EMV 50cc // 8th in Estonian Championship 50cc

II Freetime Mini Karikasarja 4. etapp 50cc juunior (1.09 Viljandi) // 2nd in Freetime Mini Cup round 4 50cc junior (September 1st in Viljandi)

I KLS Extreme Motocross (20.08) // 1st in KLS Extreme Motocross (August 20th)

III Freetime Mini Karikasarja 3. etapp 50cc juunior (21.07 Aarna) // 3rd in Freetime Mini Cup round 3 50cc junior (July 21st in Aarna)

I Türi Noorte Euroopa Meistrivõistlused 50cc juunior (30.06-01.07, Türi) // 1st in Türi Youth European Championship 50cc junior (June 30th-July 1st in Türi)

III Freetime Mini Karikasarja 2. etapp 50cc juunior (9.06 Haapsalu) // 3rd in Freetime Mini Cup round 2 50cc junior (June 9th in Haapsalu)

III Kuimetsa Motokross // 3rd in Kuimetsa Motocross

2011

XI Mini karikasari 50cc // 11th in Mini Cup 50cc