Saavutused

2020

SOOME MEISTER 2020 85cc

EESTI MEISTER 2020 85cc

2019

(vigastuspaus)

2018

I KOHT Eesti karikavõistlused jäärajas 85cc

II KOHT Eesti meistrivõistlused kestvuskrossis 85cc

III KOHT Äksi karikasari 85cc

V KOHT Eesti Noorte karikasari 85cc

XII KOHT Eesti meistrivõistlused motokrossis 85cc

2017

EESTI MEISTER 2017 65cc

EESTI MEISTER Jäärada 2017 65cc

II KOHT Läti Meistrivõistlused 2017 65cc

III koht ENKV (Eesti Noorte Karikavõistlus)

17. KOHT juunioride motokrossi maailmameistrivõistlused 65cc (30.07 Lange)

24. KOHT Euroopa meistrivõistluste finaal 65cc (22.-23.07 Loket)

I KOHT Sõmerpalu staadionikross 2017 65cc (12.07 Sõmerpalu)

I KOHT Mulgikross 2017 65cc (15.04 Holstre-Nõmme motokrossirada)

I KOHT EMV/EKV 2. etapp jäärajas “Pärnu jäärada 2017” (24.02 Pärnu)

I KOHT jääraja Eesti meistri- ja karikavõistluste avaetapp (11.02 Kullamaa)

II KOHT (juuniorid, kuni 17-aastased) jäärada “Valguta polder” (4.02 Rannaküla)

2016

III KOHT Hartwall Jaffa karikasari 2016 65cc

III KOHT Äksi cup 2016 65cc

VI KOHT EMV 65cc

VII KOHT EM 4. etapp (Ogre, Läti)

X KOHT Läti MV 65cc

XVIII KOHT EM 2. etapp (Olsztyn, Poola)

I KOHT Äksi karikasari 3. etapp (28.08 Äksi)

II KOHT Hartwall Jaffa ENKV 6. etapp / Freetime Mini MX 3. etapp (30.07 Järva-Jaani)

VI KOHT MX Masterkids (15.-17.07 Verdun, Prantsusmaa)

I KOHT Hartwall Jaffa ENKV 5. etapp/Freetime Mini MX 2. etapp (2.07 Tihemetsa)

I KOHT Sõmerpalu staadionikross (6.07 Sõmerpalu)

I KOHT Hartwall Jaffa ENKV 4. etapp (29.05 Türi)

I KOHT Hartwall Jaffa ENKV 3. etapp / Äksi Cup 1. etapp (14.05 Äksi)

VI KOHT Baltimere karika I etapp (10.04 Kegums, Läti)

2015

I KOHT Äksi Cup 65cc

I KOHT EKV jäärada 65cc

III KOHT EMV talikross 65cc

XIII EMV 65cc

I KOHT Äksi Junior Cup 3. etapp 65cc (6.09 Äksi)

II KOHT Hartwall Jaffa motokrossi Eesti Noorte Karikavõistlused motokrossis 65cc (9.08 Pühajõe)

I KOHT Äksi Junior MX Cup 2. etapp 65cc (26.07 Äksi)

XII KOHT MX Masterkids (10.-12.07 Verdun, Prantsusmaa)

III KOHT Saaremaa Jaanikross MX 65cc (23.06 Kaarma)

I KOHT EKV 2. etapp 65cc (15.02 Kullamaa jäärada)

III KOHT EKV Türi Jäärada 65cc (8.02 Türi)

III KOHT Räpina talv Talikrossis 65cc (31.01 Räpina)

2014

I KOHT Äksi Junior Cup 50cc

V EMV 50cc

II KOHT Adrenalin Arena Cup lastele 1. etapp 50cc juunior (24.10 Adrenalin Arena)

I KOHT Freetime Mini karikasari 3. etapp 50cc (17.08 Pühajõe)

2012

I KOHT Äksi 50cc juunior

IV Mini karikasari 50cc juunior

VIII EMV 50cc

II KOHT Freetime Mini Karikasarja 4. etapp 50cc juunior (1.09 Viljandi)

I KOHT KLS Extreme Motocross (20.08)

III KOHT Freetime Mini Karikasarja 3. etapp 50cc juunior (21.07 Aarna)

I KOHT Türi Noorte Euroopa Meistrivõistlused 50cc juunior (30.06-01.07, Türi)

III KOHT Freetime Mini Karikasarja 2. etapp 50cc juunior (9.06 Haapsalu)

III KOHT Kuimetsa Motokross

2011

XI KOHT Mini karikasari 50cc